7 yılı yakın süredir Türkiye ekonomisine değer katan İnci Metal, iş dünyasına ilk adımlarını, 2010 yılında atmıştır. Şuan itibariyle Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Korkmaz ile üretim, ihracat ve ithalat faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün seyyar tezgâh ürünlerinde yenilikçi ve kaliteli üretim anlayışı ile öncü rol üstlenmektedir. Bardakta mısır seyyar tezgâhı ile başlayan üretim faaliyetleri, çubukta patates, salep, pamuk şeker, popcorn, simit, pilav, tatlı, közde mısır, koçan mısır, Osmanlı macunu, kumda kahve arabaları ve makineleri ile devam etmiş, waffle, çubukta waffle, hotdog, buzlash, çikolata şelalesi gibi yeni makine ve arabaları da üretim alanlarına katılarak 50’ye yakın ürün çeşidiyle devam etmektedi


 Kaliteli üretim anlayışı, müşteri odaklı çalışmaları, ürünlerini dünya pazarında sergileme hedefi ile İnci Metal endüstriyel mutfak ekipmanları ve seyyar tezgâhlar sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Birinci sınıf üretim kalitesi ile müşterilerini her zaman memnun etme çabasındadır. Satış sonrası hizmet politikası ile ürünlerin yedek parça, donanım, servis hizmeti aracılığıyla müşterilerine en iyi hizmet ile ağırlamaktadır.

Bugün Türkiye’de 81 il ve 50 dünya ülkesinin her bir köşesine uzanan üretim standartları ile sektörde en çok müşteri portföyüne sahip firmadır. Kaliteli hizmet ve üretim anlayışı gereğince ülke ve ülke sınırları dışında binlerce referans edinmiştir. Üretim ve ticari faaliyetlerde küresel başarıyı hedefleyen İnci Metal, insan kaynakları anlayışı ile de birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.